×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Mendoi se ishte e hapur, gruaja përplaset me derën dhe ndërron jetë

  FrontOnline
  17 Qershor 2020

  Një grua në Indi ka humbur jetën pasi është përplasur aksidentalisht me derën e xhamtë të një banke.

  Kamerat e sigurisë së bankës, kanë fiksuar momentin kur 46-vjeçarja Beena Juju Paul, 46-vjeçe, ndodhet brenda ambienteve të brendshme të bankës në qytetin Baroda të Indisë.

  Gruaja fillimisht ishte larguar nga banka, por është rikthyer sërish kur ka kuptuar se kishte harruar çelësat e motorit brenda saj. Sipas dëshmitarëve ajo nuk e kishte kuptuar që dyert janë të mbyllura dhe si pasojë përplaset fuqishëm në derën e xhamtë.

  Pa kaluar shumë sekonda ajo u mbulua në gjak si pasojë e plagëve të marra. Edhe pse ajo u dërgua me urgjencë në spitalin më të afërt, raportohet se nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra.

  “Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja i/e 12-të i/e BBVK
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Zdravko Ponosh, nga koalicioni opozitar serb, lista “Serbia kundër dhunës” në krye me Dragan Gjillasin, për bombardimin e Serbisë në vitin 1999...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq deklaroi se ruajtja e Kosovës si pjesë e Serbisë është pika e parë në listën e planit 10-pikësh...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu tha se forcat e armatosura të vendit të tij vranë rreth gjysmën e komandantëve të Hamasit gjatë operacioneve...
  Të tjera
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu tha se forcat e armatosura të vendit të tij vranë rreth gjysmën e komandantëve të Hamasit gjatë operacioneve...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka thënë se SHBA-të nuk kanë ndryshuar qëndrim sa i përket mbajtjes së zgjedhjeve serbe në...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Anëtari më i ri i LDK-së, Berat Rukiqi, vendimin e kryeministrit Albin Kurti, për alokimin e 5 milionë eurove për familjet me...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, është takuar të martën me ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj. Presidentja...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar sërish për vrasjen e Liridona Ahmetaj. Ai ka reaguar ashpër kundrejt deklaratave të ndryshme që...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Paneli i Gjykatës së Apelit të Gjykatës Speciale në Hagë më 14 dhjetor do ta shqiptojë aktgjykimin në rastin e Salih Mustafës....

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.