[wp-story]

Lajme

Menaxheri i Qendrës së Votimit në Metehi e ndalon vëzhguesin e LVV-së

Menaxheri i Qendrës së Votimit në Metehi e ndalon vëzhguesin e LVV-së
08:57 | 29 Nëntor 2020

Menaxheri i Qendrës së Votimit në Metehi të  Podujevës  e  ka ndaluar vëzhguesin e LVV-së, duke mos e lejuar të futet në vendvotim.

Këtë e ka bërë të ditur Qendra e kësaj partie në Podujevë.

Sipas njoftimit thuhet se vëzhguesi i tyre është ndaluar pa ndonjë arsye.

Njoftimi i plotë i tyre:

Menaxheri i Qendrës së Votimit në Metehi (1830e), e ndalon vëzhguesin e LV-së pa arsye dhe nuk e lejon të hyjë ta kryej detyrën që i është dhënë si vëzhgues.

Lëvizja VETËVENDOSJE! fton organet kompetente të merren me rastin sa më parë.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera