Euro2020

Megjithatë, Granit Xhaka nuk është përfshirë në formacionin e më të mirëve në “Euro 2020”

Megjithatë, Granit Xhaka nuk është përfshirë në formacionin e më të mirëve në “Euro 2020”
14:27 | 13 Korrik 2021

Formacioni i Kampionatit Evropian “Euro 2020” që u publikua dje në medie ka dalur të jetë i rremë.

Tashmë, UEFA ka publikuar formacionin zyrtar me më të mirët e “Euro 2020”, shkruan FrontOnline.

Në formacionin e djeshëm figuronte edhe emri i Granit Xhakës, futbollisti nga Kosova nuk është përfshirë në përzgjedhjen më të mirë nga UEFA.

Një dizajner grafik i ashtuquajtur “Fredrik” ka aluduar se ai e ka publikuar me qëllim formacionin e “rremë” dhe mediat e shpërndanë dhe e cituan si “ZYRTARE”, pavarësisht që FIFA apo UEFA nuk e kishin publikuar ende një gjë të tillë.

Për më shumë, në publikimin e mëposhtëm e gjeni formacionin e më të mirëve të “Euro 2020”./FrontOnline/

Team of the Tournament!

👕 Introducing the official Team of the Tournament for #EURO2020 🙌Who would be your captain? 🤔

Posted by UEFA EURO 2020 on Tuesday, July 13, 2021

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera