Vip

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vunë flakën internetit me një fotografi të përbashkët nga tualeti i meshkujve – FOTO

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vunë flakën internetit me një fotografi të përbashkët nga tualeti i meshkujve – FOTO
08:05 | 15 Shtator 2021

Pas njoftimit të të dashurve të tyre në MTV Awards së bashku, Megan Fox dhe Kourtney Kardashian pozuan së bashku në tualetin e meshkujve. Megan ndau një fotografi të saj dhe Kardashian duke pozuar para guacës së urinës në profilin e saj në Instagram, transmeton FrontOnline.

“Kourtney dhe unë jemi të dashuruar”, tha ajo nën një postim që mori gati katër milionë pëlqime.

Shumë fansa u gëzuan nga kjo fotografi. “Shokët më të mirë që nuk e dinim se na duheshin”, “Mbretëreshat”, “E bukura”, “Më e bukura”, “Dyshja më e mirë”, janë vetëm disa nga komentet.

Sidoqoftë, kishte edhe nga ata që nuk e kuptuan pse po pozonin mbi urinën. “A urinoni në urinim?”, “Një vend i pazakontë për të bërë fotografi”, shkruan fansat./FrontOnline/

 

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera