[wp-story]

Lajme

Me veturë zyrtare shëtitet për Festën e Bajramit

Me veturë zyrtare shëtitet për Festën e Bajramit
21:14 | 11 Gusht 2019

Veturat zyrtare po vazhdojnë të keqpërdoren nga personat që janë pjesë e Qeverisë.

Çdo ditë këto vetura i shohim në vende të parkuara ku nuk duhet, duke i kryer nevojat  e tyre personale, madje edhe rrugëve të Kosovës kohë e pa kohë.

 

Ani pse shpesh janë kritikuar, e kanë dalë edhe në media e rrjete sociale, drejtuesit e këtyre veturave duket që nuk e kanë shumë problem, shkruan Indeksonline.

 

Një e tillë është parë sot në ditë vikendi duke qarkulluar rruëgëve të Shtërpcës.

Duket që ky person zyrtar ka dalë të bëj Bajram me veturën qeveritare.

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera