[wp-story]

Lajme

Me kuq e zi ndriçohet objekti i komunës së Kamenicës

Me kuq e zi ndriçohet objekti i komunës së Kamenicës
09:50 | 27 Nëntor 2020

Objekti i komunës së Kamenicës është ndriçuar me ngjyrat kuq e zi. Kjo për nder të festës së 28 nëntorit.

Nga komuna kanë bërë të ditur se shkak i situatës së krijuar nga pandemia COVID-19 aktivitetet për ditën 28 nëntorit do të jenë më të pakta.

“Për nder të festës së 28 nëntorit, objekti i Komunës së Kamenicës ndriçohet me ngjyrat kuq e zi. Për shkak të situatës pandemike, aktivitetet në këtë ditë do të jenë të limituara”, shkruajnë nga komuna.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera