Sport

Më 19 gusht, Kosova U20 konfirmon grumbullimin

Më 19 gusht, Kosova U20 konfirmon grumbullimin
10:17 | 18 Gusht 2022

Federata e Volejbollit të Kosovës organizon grumbullimin e parë përzgjedhës për Përfaqësuesen U20, meshkujt të Kosovës.

Të gjithë volejbollistëve të grupmoshës U20 do t’i jepet mundësia nga selektori dhe trajnerët.

Stafi teknik i Kosovës ka përpiluar një listë preliminare, me volejbollistë që janë ftuar nga selektori, mirëpo, klubet gjithashtu kanë mundësinë të propozojnë lojtarët e tyre të jenë pjesë e grumbullimeve seleksionuese./FrontOnline/

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera