[wp-story]

Vip/Kultura

MC Kresha dhe Erzina po bëhen prindër

MC Kresha dhe Erzina po bëhen prindër
12:12 | 17 Dhjetor 2019

Reperi MC Kresha i dha fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë me Erzina Shehun, menaxhere kryesore e “Zara” për Shqipëri dhe Kosovë.

Çifti u martuan me një rreth të ngushtë të familjarëve dhe miqve të cilët nuk rezistuan dhe postuan fotografi nga dasma.

Në të ra në sy një detaj, barku i Erzinës dhe fakti që për asnjë moment ajo nuk është parë duke konsumuar alkool, por vetëm lëngje frutash.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera