[wp-story]

Bota/Rajoni

Mbytja e 26-vjeçarit te Gjiri i Lalzit, momenti kur pushuesit e nxjerrin në breg me varkë

Mbytja e 26-vjeçarit te Gjiri i Lalzit, momenti kur pushuesit e nxjerrin në breg me varkë
18:00 | 25 Gusht 2020

Një 26-vjeçar nga Durrësi është mbytur ditën e sotme në Gjirin e Lalëzit në Durrës.

Ai dyshohet se është mbytur duke u larë në det e për pasojë ka ndërruar jetë.

Ndërkohë në një video të siguruar nga Top Channel shihen pushues të shumtë, të cilët janë munduar t’i vijnë në ndihmë të riut duke e nxjerrë në breg me anë të një varke, por pa mundur ta shpëtojnë të gjallë.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera