Bota/Rajoni

Mbytet në plazhin e Tales një 27-vjeçar

Mbytet në plazhin e Tales një 27-vjeçar
23:27 | 30 Korrik 2021

Një 27-vjeçar është mbytur sot pasdite në plazhin e Tales, në Lezhë.

Shtetasi i mbytur është Paulin Rrasa, banues në Ishull Lezhë.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur./A2/

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera