Kupa e Botës

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Uruguai – Koreja e Jugut

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Uruguai – Koreja e Jugut
14:46 | 24 Nëntor 2022

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjen Uruguai – Koreja e Jugut, raporton FrontOnline.

Pas 45 minutash, rezultati në “Education City Stadium” është 0:0.

Ndryshe, kjo ndeshje është e vlefshme për grupin H./FrontOnline/

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera