Sport

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina – Drita

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina – Drita
19:59 | 28 Shtator 2022

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin midis Prishtinës dhe Dritës.

Rezultati pas 45 minutave të para është i barabartë 0:0 në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, raporton FrontOnline.

Prishtina kishte një iniciativë në lojë, por pa diçka konkrete nga dyja skuadrat.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dritës i takon javës së tretë kampionale, e cila ishte shtyrë për shkak se Ballkani ka luajtur ndeshjet në garat evropiane në tempullin “Fadil Vokrri”./FrontOnline/

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera