Kupa e Botës

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Kameruni – Serbia

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Kameruni – Serbia
11:53 | 28 Nëntor 2022

Në ndeshjen Kamerun – Serbi është mbyllur pjesa e parë, raporton FrontOnline.

Pas 45 minutash, rezultati është 1:2.

Në minutën e 29-të, Castelletto ka shënuar për epërsinë 1:0 të kombëtares afrikane.

Kurse, për serbët barazoi Pavloviq në minutën e 45-të dhe pas dy minutash për epërsinë e tyre shënoi Milinkoviq-Saviq.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për grupin G në Kupën e Botës./FrontOnline/

Getinjo kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

Të tjera