Sport

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Izrael – Shqipëri

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Izrael – Shqipëri
21:33 | 24 Shtator 2022

Është mbyllur pjesa e sotme në ndeshjen mes Izraelit dhe Shqipërisë, raporton FrontOnline.

Pas 45 minutash, rezultati është baras 0:0.

Shqipëria po përballet me Izraelin sonte në Tel Aviv, në kuadër të Ligës së Kombeve, Liga B, grupi 2.

Ndeshja po zhvillohet në “Bloomfield”, teksa kombëtares shqiptare i duhet fitorja për të shpresuar për vendin e parë në grup./FrontOnline/

Dyfish n’plus me ArtMotion

Të tjera