Kupa e Botës

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Holandë – Argjentinë

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Holandë – Argjentinë
20:51 | 09 Dhjetor 2022

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjen Holandë – Argjentinë, raporton FrontOnline.

Pas 45 minutash, Argjentina është në epërsi 1:0 me golin e Molinas (’35).

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për çerekfinalen nè Kupën e Botës./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera