Lajme

Mblidhet LDK-ja, Imri Ahmeti flet për FrontOnline

Mblidhet LDK-ja, Imri Ahmeti flet për FrontOnline
10:25 | 21 Tetor 2021

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mblidhet sot, për të diskutuar për rezultatin zgjedhor.

Këtë e ka bërë të ditur për FrontOnline, sekretari i LDK-së, Imri Ahmeti.

Ai  tha se mbledhja do të fillonë në ora  12:00 dhe  tema e takimi do të jetë rezultati i zgjedhjeve.

“Po sot në ora 12:00 mblidhet kryesia e LDK-së, tema është zgjedhjet e fundit dhe rezultatet, diçka më shumë jo, nuk do të diskutohet për koalicionet e mundshme për balotazh , është mbledhje e rregullt dhe do të diskutohet për rezultatet zgjedhore”, tha ai.

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera