×
 • Lajme
 • Lajme

  Mblidhet AAK-ja, flasin për takimin e Uashingtonit dhe Qeverinë “Hoti”

  FrontOnline
  08 Shtator 2020

  Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, pritet të mbajë një takim me strukturat e partisë në ora 12:00,raporton portali FrontOnline.

  Sipas burimeve të portalit, FrontOnline brenda AAK-së, në këtë takim do të diskutohet për marrëveshjen e Uashingtonit dhe punën e Qeverisë Hoti.

  “Kryetari na ka ftuar në takim  për të na  njoftuar  se çfarë ka ndodhur në Amerikë”, ka bërë të ditur ky burim.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton se në këto vende s’do të ketë rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika30 Shtator 2023
  Është kanosur përmes rrjeteve sociale dje një pjestarë i Policisë së Kosovës në Mitrovicën e veriut. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori....
  Kronika30 Shtator 2023
  Një person ka humbur jetën ditën e premte në fshatin Jabllanicë e Madhe në Pejë. Policia njofton se viktima mashkull ka humbur...
  Kronika30 Shtator 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se në Skenderaj e kanë gjetur nj pushkë gjysëmautomatike në kotec të pulkave. Policia e kanë konfiskuar...
  Të tjera
  Lajme30 Shtator 2023
  Franca emëroi diplomatin Rene Troccaz si të dërguar të posaçëm për rajonin e Ballkanit Perëndimor. Në një njoftim të ministrisë së Jashtme...
  Sport30 Shtator 2023
  Superliga e Kosovës në futboll do të vazhdojë këtë fundjavë me xhiron e tetë. Kjo xhiro do të sjellë dy super derbi,...
  Bota/Rajoni30 Shtator 2023
  Nju Jork ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme pas përmbytjeve që prekën vendin. Shumë prej sistemeve të metrosë, rrugëve dhe autostradave të qytetit...
  Lajme30 Shtator 2023
  Raportuesi përgjegjës për Ballkanin Perëndimor i partisë FDP në Bundestagun gjerman, Thomas Hacker, për deklarimit të Milan Radoiçiq se ka marrë pjesë...
  Lajme30 Shtator 2023
  Njohësit e rrethanave politike në vend po vlerësojnë se aksioni i Policisë me 24 shtator, i ka dhënë Kosovës një mundësi të...
  Bota/Rajoni30 Shtator 2023
  Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelenskyy njoftoi në fjalimin e tij të përnatshëm, të enjten, se Ukraina është anëtare e bordit të guvernatorëve...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.