×
 • Lajme
 • Tenderët
 • Lajme

  Mbi 700 mijë euro kushton pastrimi i brendshëm i QKUK-së

  FrontOnline
  04 Mars 2020

  Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka arritur të finalizojë një tjetër kontratë në fillim të këtij muaji.

  Këtë herë, kontrata ka të bëjë për pastrimin e hapësirave të brendshme të QKUK-së.

  Fillimisht, vlera e parashikuar këtij tenderi ka qenë hiç më pak se 726.000,00 euro. Bëhet me dije se kohëzgjatja e kësaj kontrate nuk është më shumë se 6 muaj.

  Tutje, bëhet me dije se tenderi i është dhënë operatorit ekonomik “Laguna” Sh.P.K.

  Vlen të përmendim faktin se Indeksonline, ditë më parë ka publikuar një tjetër kontratë që ka të bëjë poashtu me pastrimin e brendshëm të QKUK-së.

  KEDS njofton për ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Lajme23 Shtator 2023
  Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka kritika të mëdha për mënyrën se si po zhvillohet dialogut me Serbinë. Ai i tha ...
  Ekonomi23 Shtator 2023
  Më 22 shtator, Ministria e Ekonomisë ka njoftuar se ka hapur thirrjen publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje për shtëpi...
  Lajme23 Shtator 2023
  Kreu i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se Kryeministri Albin Kurti po mendon që duke i refuzuar e kritikuar ndërkombëtarët, do...
  Të tjera
  Sport23 Shtator 2023
  Athletico Paranaense ka ofruar një përditësim për dëmtimin e sulmuesit Vitor Roque dhe ka konfirmuar se ai ka pësuar dëmtim të ligamentit...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Kryeministri rumun, Marcel Ciolacu do të udhëtojë në Kiev së bashku me disa nga ministrat e tij. Në këtë vizitë pritet të...
  Vip23 Shtator 2023
  Shakira po jetonte përrallën e saj me Gerard Piqué, përpara se jeta e saj në ëndërr të kthehej në një makth pas...
  Lajme23 Shtator 2023
  Kryeshefi i Ndërmarrjes Publike Banesore (NPB), Artan Berisha, tha se po përballen me dy sfida shumë të mëdha, që sipas tij, po...
  Vip23 Shtator 2023
  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është shumë e pëlqyer për energjinë e saj që dhuron në skenë. Ajo ka kënduar...
  Lajme23 Shtator 2023
  Ministria e Ekonomisë ka lansuar thirrjen për subvencionimin e pajisjeve efiçiente për ngrohje për shtëpi dhe banesa. Përmes kësaj thirrjeje, qytetarët do...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.