Kronika

Mbi 35 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë, Policia arreston 19 persona

Mbi 35 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë, Policia arreston 19 persona
10:02 | 25 Shtator 2020

Në 24 orët e fundit kanë ndodhur gjithsej 38 aksidente trafiku, prej tyre 17 kanë përfunduar me të lënduar, ndërsa 21 me dëme materiale.

Policia njofton se për shkelësit e trafikut janë shqiptuar 1 mijë e 131 tiketa, shkruan Front Online.

Në njoftimin e Policisë bëhet e ditur se dje janë arrestuar 19 persona, prej tyre 10 janë dërguar në mbajtje, një në ndalim policor dhe një në vuajtje të dënimit.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera