×
 • Kronika
 • Kronika

  Mbi 1 mijë e 400 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  1 mijë e 463 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

  Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 26 aksidente me të lëndiar dhe 27 me dëme materiale.

  Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar 12 persona dhe nëntë janë dërguar në mbajtje.

  gjoba

  “Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj
  Nga Rubrika
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Janë lënduar katër persona në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan. Për Front Online detaje ka dhënë zëdhënësja e Policisë së Kosovës...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Të dielën në fshatin Vragoli të Fushë-Kosovës një person ka raportuar që disa të panjohur e kanë plaçkitur shtëpinë e tij. “Ankuesi...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Një shtetase malazeze e raportuar e zhdukur, është gjetur nga policia përmes telefonit. Në raportin e policisë bëhet e ditur se është...
  Të tjera
  Sport04 Dhjetor 2023
  Shqipëria njohu kundërshtarët në finalet e Europianit “Gjermani 2024”, ku do të përballet me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën. Kundërshtarë të fortë në...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se Forcat e Armatosura Shqiptare po shkëlqejnë në misione ndërkombëtare...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, të shtunën pritet ta mbledh Këshillin Drejtues të Lidhjes Demokratike të Kosovës për t’ua prezantuar dhe zgjedhur...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës ka reaguar pas raportimeve për operacionin e kryer pa anestezion dhe mosoperimin e një pacienti...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Janë lënduar katër persona në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan. Për Front Online detaje ka dhënë zëdhënësja e Policisë së Kosovës...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Këshilli për Mbrojtjen e Lirive dhe të Drejtave të Njeriut ka reaguar ndaj vendimit të Gjykatës Speciale që t’ua ndalojë vizitat, telefonatat...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.