×
 • Vip
 • Vip

  Marrëdhënia e Jimmy Butler dhe Shakiras: Lojtari i NBA-së sqaron thashethemet

  FrontOnline
  03 Tetor 2023

  Industria e argëtimit vjen gjithmonë me një dozë talenti dhe një spërkatje të thashethemeve të të famshmëve dhe spekulimeve romantike.

  Subjekti më i fundit i një hamendjeje të tillë është ylli i “Miami Heat”, Jimmy Butler dhe sensacioni ndërkombëtar i muzikës, Shakira.

  Aludimet se ata mund të jenë në një lidhje janë përhapur që kur u panë duke u shoqëruar së bashku.

  Foto: Getty Images

  Megjithatë, në një intervistë të fundit me Rolling Stone, Jimmy më në fund theu heshtjen, duke hedhur dritë mbi natyrën e marrëdhënies së tyre.

  Ylli 34 vjeçar i NBA-së, i njohur për aftësitë e tij në fushën e basketbollit, nuk është i panjohur.

  Në mënyrë të ngjashme, Shakira, e cila ka rrëmbyer zemrat në mbarë botën me muzikën dhe performancat e saj magjepsëse, ka qenë prej kohësh një objekt në sytë e publikut.

  Foto: Getty Images

  Kur dy individë të tillë të profilit të lartë shihen së bashku, është e natyrshme që të lindin spekulime.

  Butler ishte i drejtpërdrejtë kur adresoi thashethemet për romancën e tij të dyshuar me Shakiran.

  Foto: Getty Images

  Ai theksoi: “Ajo është një qenie njerëzore dhe një talente e jashtëzakonshme, por ju kurrë nuk e dini se çfarë po bëjnë njerëzit, kështu që njerëzit thjesht shpikin gjëra”.

  Ylli i NBA sqaroi se miqësia e tyre dhe rezidenca e Shakiras në Miami nuk barazohen automatikisht me një marrëdhënie romantike.

  Foto: Getty Images

  Ai përmendi djemtë e Shakiras, Milan dhe Sasha, respektivisht 9 dhe 7 vjeç, të cilët ajo i ndan me ish-partnerin e saj, Gerard Pique.

  Butler vuri në dukje: “Vetëm sepse njerëzit shoqërohen nuk do të thotë se dikush është në lidhje. Por kjo u jep të gjithëve diçka për të folur, kështu që ju do ta merrni atë dhe do e zbërtheni. Ajo është shumë, shumë e lezetshme, dhe kjo është gjithçka që kam për të thënë”.

  Në qershor 2022, ajo dhe Gerard Pique, babai i dy djemve të saj, Milan dhe Sasha, konfirmuan ndarjen e tyre pas 11 vitesh së bashku.

  Në një deklaratë të përbashkët, të njëjtit shprehën angazhimin e tyre për t’i dhënë përparësi mirëqenies së fëmijëve të tyre dhe kërkuan privatësi gjatë kësaj kohe sfiduese. /Telegrafi/

  Festo Bajramin me ofertën All Inclusive të Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një episod tensionues është shfaqur në edicionin e fundit të Big Brother VIP Kosova, ku afërsia në mes të Santiana Malokut dhe...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një moment qesharak ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Kaderi...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Mbrëmja e premte solli befasi të shumta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”. Bukuroshja e dashur nga Kosova, Juliana Nura,...
  Të tjera
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Gjykata Themelore në Prishtinë ka ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të dyshuarit E.B,  i cili dyshohet se therri për...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Liridona Ademaj, 33-vjeçarja që u vra mbrëmjen e 29 nëntorit, është varrosur dje në varrezat e fshatit Cërmjan. Në ceremoninë e varrimit...
  Ekonomi02 Dhjetor 2023
  Analistë politik në vend thonë se Kosova rrezikon t’i humb mbi 500 milionë euro fonde nga BE-ja nëse nuk largohen gjatë këtij...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Ukraina së shpejti do të rihapë aeroportin ndërkombëtar të Kievit. Lajmi u bë me dije nga shefi i shtabit, të presidentit Volodymir...
  Sport02 Dhjetor 2023
  Sot (e shtunë) do të hidhet shorti për grupet e Kampionatit Evropian 2024 që do të mbahet në Gjermani. Përveç Gjermanisë nikoqire,...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Mbrëmja e premte solli befasi të shumta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”. Bukuroshja e dashur nga Kosova, Juliana Nura,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.