Bota/Rajoni

Maqedoni, ndalohet lëvizja e qytetarëve në fundjavë prej orës 16:00 deri në 05:00

Maqedoni, ndalohet lëvizja e qytetarëve në fundjavë prej orës 16:00 deri në 05:00
20:36 | 25 Mars 2020

Qeveria e Maqedonisë Veriore gjatë seancës së sotme solli vendime për masa më rigoroze gjatë fundjavës.

Me këtë që do të zgjatet edhe ora policore, e cila do të zbatohet nga ora 16:00 deri në ora 05:00 të mëngjesit.

Rregullorja e re vlen vetëm për ditën e shtunë dhe të diel.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera