[wp-story]

Bota/Rajoni

Maqedoni e Veriut: 11 viktima dhe 400 raste të reja me Covid-19

Maqedoni e Veriut: 11 viktima dhe 400 raste të reja me Covid-19
20:47 | 19 Janar 2021

11 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut.

Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të realizuara, 400 persona rezultuan pozitiv, duke e çuar numrin e përgjithshëm të rasteve në 89,392 të prekur.

Në Maqedoni aktualisht ka 12.683 raste aktive.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera