×
 • Vip
 • Vip

  Mane drejtuar Blerandos: Ti je Alba versioni mashkullor, nuk do dashuri por vëmendje (VIDEO)

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, e ka komentuar lojën e Blerandos brenda aventurës televizive të “Vëllait të Madh”.

  Mane ka thënë se Blerando “duket si naiv, por është djall”, derisa e ka quajtur “Alba, versioni mashkull”.

  “Ti je një lojtar që hiqesh si naiv, kinse je i padjallëzuar, kërkon vëmendje, sikur ti je aty në mënyrë të padrejtë, dhe ti je një Alba, versioni mashkull. Ti nuk do dashuri, ti do vëmendje”, ka thënë Mane.

  Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi nuk është ndjerë mirë gjatë mbrëmjes së sotme. Ai ka pasur dhimbje stomaku, derisa në...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e re e Big Brother VIP Kosova, DJ Miss Rose ka zhvilluar një bisedë me Ilirianën. Mes një bisede disa minutëshe,...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një përplasje të ashpër me Bucin. “Edona është ‘queen’ për ty”, ka qenë...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu. Në zonat malore reshje...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Një nënshtetas i Bullgarisë është rrahur në orët e vona të së martës në Prishtinë. I dyshuari është dërguar në Emergjencën e...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  I dyshuari i pestë për vrasjen e dyfishtë në Maqedoni, Ljupço Palevski, është arrestuar nga policia e Turqisë, përcjell Telegrafi Maqedoni. Informacionet...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Prokuroria Themelore në Prishtinë, në dosjen e dorëzuar në Gjykatën Themelore në Prishtinë më 2 dhjetor 2023, tregon veprimet që pretendohet se...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi nuk është ndjerë mirë gjatë mbrëmjes së sotme. Ai ka pasur dhimbje stomaku, derisa në...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e re e Big Brother VIP Kosova, DJ Miss Rose ka zhvilluar një bisedë me Ilirianën. Mes një bisede disa minutëshe,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.