×
 • Kronika
 • Kronika

  Magure, godet trafon e rrymës pastaj tre këmbësorë – dy të lënduar

  FrontOnline
  05 Korrik 2020

  Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Magure të Lipjanit.

  Një person me makinën e tij ka goditur një trafo rryme e pastaj tre këmbësorë, dy nga të cilët janë dërguar për trajtim në QKUK, njofton Klan Kosova

  Rastin  ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi

  “Në ora 18:27, në fshatin Magure ka ndodhur një aksident trafiku. Një veturë fillimisht ka gotitur një trafo të rrymës e më pas tre këmbësorë, dy nga ta kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar për në QKUK” deklaroi Krasniqi.

  Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ LKIA me rekord të ri në nr. të udhëtarëve dhe fluturimeve
  Nga Rubrika
  Kronika08 Dhjetor 2023
  Policia ka arrestuar dje një person në Pejë. Krejt kjo pasi i njëjti i ka dërguar mesazhe me përmbajtje kërcënuese një policit...
  Kronika08 Dhjetor 2023
  I dyshuari mashkull kosovar është arrestuar në Pejë, më saktë në rrugën Mbretëresha Teutë, pasi që gjatë kontrollit në trup i janë...
  Kronika08 Dhjetor 2023
  Dy burra dhe një grua janë arrestuar në Lipjan, pasi të njëjtit dyshohen se kanë kryer veprën “mundësim apo detyrim në prostitucion...
  Të tjera
  Vip08 Dhjetor 2023
  Moderatori i spektaklit Alaudin Hamiti ia ka bërë një pyetje Blerandos, “dikush të sheh si lojtar të fortë dikush më pak të...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Blerando ka folur për shoqërinë e tij më Bleron brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. Ai ka thënë se është...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të ulëta në orët e mëngjesit, të cilat në orët vijuese...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Fondi Sovran i Kosovës i cili ka kaluar në leximin e parë në Kuvendin e Kosovës është diskutuar sot në EURO n’7....
  Sport08 Dhjetor 2023
  Juventusi ka arritur të shënojë fitore ndaj Napolit me rezultat 1-0 në derbin e javës së 15-të të Serie A. Pjesa e...
  Bota/Rajoni08 Dhjetor 2023
  Shtetet e Bashkuara kanë vënë veto në Rezolutën e cila ka bërë thirrje për armëpushim të menjëhershëm në Gazë. 13 nga anëtaret...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.