[wp-story]

Lajme

LVV: Hoti duhet të premten të raportoj në Kuvend

LVV: Hoti duhet të premten të raportoj në Kuvend
17:42 | 05 Tetor 2020

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti do të raportoj të premtën në Kuvend për 100 ditëshin e qeverisjes.

.Grupi parlamentar i LVV përmes një postimi në facebook kanë thënse se Hoti duhet të raportojë në kuvend para deputetëve për punën e tij .Nga përballja me pandeminë, gjendja sociale ekonomike dhe qytetare, dialogu Kosovë-Serbi, janë disa nga qështjet të cilat duhet të diskutohen në Kuvend, thuhet në njoftimin e LVV.

Postimi i plotë:

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera