×
 • Vip
 • Vip

  Lumbardhi: Santiana është “Ledi 2.0”, Buci po e shfrytëzon njëjtë siç bëri dikur me ish banoren (VIDEO)

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi i ka hedhur një kunjëz Santiantës gjatë spektaklit ‘Prime’.

  Pas transmetimit të një video materiali ku shihej afërsia shoqërore mes Bucit dhe Santianës, Lumbardhi dha edhe komentin e tij.

  “Santiana është Ledi 2.0, ashtu siç e ka shfrytëzuar Ledin para një kohe i dashuri Buc, njëjtë po e shfrytëzon edhe tash”, ka thënë Lumbardhi.

  Për të parë reagimin e Bucit dhe Santianës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

   

  “Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj
  Nga Rubrika
  Vip28 Nëntor 2023
  Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK , me të rrëfyer historinë e tradhëtisë së të fejuarit të saj Mërgimit, e bëri atë...
  Vip28 Nëntor 2023
  Sot (e martë) shënohet Dita e Flamurit apo 111 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë. Të shumtë qenë të famshmit që uruan këtë...
  Vip28 Nëntor 2023
  Vesa Vllasaliu u bë pjesë e shout real “Big Brother VIP Kosova”, edicioni i dytë. Historia e saj e dështuar e dashurisë,...
  Të tjera
  Lajme28 Nëntor 2023
  Historiani Jusuf Buxhovi në një rrëfim për Front Online ka folur për kohën e para shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë, ndarjen e...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Në festën e 28 Nëntorit, është inauguruar në qendër të Gjilanit, shtatorja e tribunit të kombit, Ramiz Cërnica. Nën përkujdesjen e kryetarit...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot do të bëjë homazhë në Kompleksin Memorial ‘’Adem Jashari’’ në Prekaz në orën 18:30. “Kryeministri i...
  Sport28 Nëntor 2023
  Atleti Erzen Zyberaj ka mbërritur me sukses në sheshin “Skënderbeu” të Tiranës në Shqipëri. Kjo u bë e ditur sipas shoqatës “Maraton...
  Bota/Rajoni28 Nëntor 2023
  Atleti Erzen Zyberaj ka mbërritur me sukses në sheshin “Skënderbeu” të Tiranës në Shqipëri. Kjo u bë e ditur sipas shoqatës “Maraton...
  Front TV28 Nëntor 2023
  28 Nëntori, datë historike për shqiptarët. Kjo ditë kremtohet në çdo vend ku ka popull që fletë gjuhën shqipe. Dita e Pavarësisë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.