×
 • Vip
 • Vip

  Lumbardhi i habitur me deklaratat e banorëve kundër tij (VIDEO)

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  Sonte në natën ‘Prime’ është prezantuar një klip për Lumbardhin, ku disa nga banorët janë shprehur kundër tij.

  Lumbardhi e a shikuar këtë klip dhe është shtangur, përcjell Klankosova.tv.

  Fillon zyrtarisht Big Brother VIP Kosova 2, mirëpritet me duartrokitje nga publiku në studio
  Nga Rubrika
  Vip28 Nëntor 2023
  Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK , me të rrëfyer historinë e tradhëtisë së të fejuarit të saj Mërgimit, e bëri atë...
  Vip28 Nëntor 2023
  Sot (e martë) shënohet Dita e Flamurit apo 111 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë. Të shumtë qenë të famshmit që uruan këtë...
  Vip28 Nëntor 2023
  Vesa Vllasaliu u bë pjesë e shout real “Big Brother VIP Kosova”, edicioni i dytë. Historia e saj e dështuar e dashurisë,...
  Të tjera
  Lajme28 Nëntor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot do të bëjë homazhë në Kompleksin Memorial ‘’Adem Jashari’’ në Prekaz në orën 18:30. “Kryeministri i...
  Sport28 Nëntor 2023
  Atleti Erzen Zyberaj ka mbërritur me sukses në sheshin “Skënderbeu” të Tiranës në Shqipëri. Kjo u bë e ditur sipas shoqatës “Maraton...
  Bota/Rajoni28 Nëntor 2023
  Atleti Erzen Zyberaj ka mbërritur me sukses në sheshin “Skënderbeu” të Tiranës në Shqipëri. Kjo u bë e ditur sipas shoqatës “Maraton...
  Front TV28 Nëntor 2023
  28 Nëntori, datë historike për shqiptarët. Kjo ditë kremtohet në çdo vend ku ka popull që fletë gjuhën shqipe. Dita e Pavarësisë...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i uruar shqiptarët për 28 nëntor, Ditën e Flamurit....
  Bota/Rajoni28 Nëntor 2023
  Sekretari Amerikan i Shtetit Antony Blinken ka uruar Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë. Kreu i diplomacisë amerikane e konsideron Shqipërinë aleat dhe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.