Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Luizi braktis Big Brother për të, Kiara deklarohet për një tjetër mashkull: Më rrihet veç me ty

  FrontOnline
  22 Mars 2023

  Një sfidë e fortë ka vënë përballë Kiara Titon dhe Olta Gixharin, të cilat kanë dalë në nominimin kokë më kokë në Big Brother VIP.

  Nga ana tjetër Luiz Ejlli ka paralajmëruar se do të largohet nga shtëpia e BBV nëse eliminohet e dashura e tij. Por Kiara duket se të afërt ndjen edhe Kristin brenda lojës së BBV.

  Gjatë festës mbrëmjen e kaluar, ajo i tha Kristit se nuk i rrihet me asnjë, por vetëm me të, ndërsa i është afruar.

  Kiara: Nuk më rrihet me asnjë, u afrova direkt te ty, se di pse

  Kristi: Po normal

  /Gazeta Express

  Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company
  Nga Rubrika
  Vip02 Qershor 2023
  Vivien dhe Getinjo, kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”. Lidhje kjo e cila nuk zgjati edhe shumë jashtë shtëpisë...
  Vip02 Qershor 2023
  Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu. Vajza e tyre e madhe Biona feston ditëlindjen. Biona mori...
  Vip02 Qershor 2023
  Mejreme Hajdaraj është një emër i ri në modeling, por me suksese të shumta në këtë fushë. Ajo ka fituar tashmë kurorat...
  Të tjera
  Lajme02 Qershor 2023
  Zyra e Prokurorit të Specializuar (ZPS) po kërkon që të refuzohet kërkesa e mbrojtjes së Hashim Thaçit, lidhur me dëshminë e dëshmitarit...
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryeministrja e Kosovës, Vjosa Osmani, shprehet e lumtur që në Samitin e Komunitetit Politik Evropian në Moldavi u takua me kryeministrin e...
  Vip02 Qershor 2023
  Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu. Vajza e tyre e madhe Biona feston ditëlindjen. Biona mori...
  Lifestyle02 Qershor 2023
  Lëngjet e frutave të pasionit, shegës, portokallit dhe mandarinës, janë të pasura me kalium, i cili luan një rol të madh në...
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në seancën e Kuvendit të Kosovës, tha se është i vetëdijshëm që kryetarët e rinj në komunat...
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryeministri Albin Kurti ka marrë fjalën në Kuvendin e Kosovës dhe ka komentuar kërkesat e kreut të LDK-së, Lumir Abdixhiku dhe kreut...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.