×
 • Lajme
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Lot e përqafime, ushtari shqiptar befason nënën pas kthimit nga Afganistani

  FrontOnline
  05 Nëntor 2019

  Një ushtar shqiptar e ka befasuar nënën e tij pasi u kthye nga Afganistani.

  Emocione, lot dhe përqafime shihen në videon e këtij rasti të postuar nga ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri, Olta Xhacka.

  “E keni parasysh mallin dhe merakun e nënës për birin e saj? Imagjinojeni kur ai është ushtarak dhe ka shkuar të shërbejë në Afganistan. Ushtari i III Shkëlqim Hoxha nga batalioni i II i këmbësorisë, i cili është kthyer nga misioni në Herat i ka bërë këtë surprizë nënës së tij ditën e kthimit nga misioni”, shkruan ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka./Front Online/

  Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Numri i palestinezëve të vrarë që nga përfundimi i armëpushimit ka arritur në 109, Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Emisari i Kryeministrit të Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor, Stuart Peach, pas përfundimit të vizitës në Kosovë është lajmëruar me një...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka njoftuar se tashmë ka nisur investimi në Klinikën e Kardiokirurgjisë dhe vlera e investimit në infrastrukturë...
  Të tjera
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Emisari i Kryeministrit të Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor, Stuart Peach, pas përfundimit të vizitës në Kosovë është lajmëruar me një...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka njoftuar se tashmë ka nisur investimi në Klinikën e Kardiokirurgjisë dhe vlera e investimit në infrastrukturë...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Zyrtari i LDK-së, Berat Rukiqi, ka reaguar pas deklaratës së ministrit Liburn Aliu i cili në një intervistë për T7 ka thënë...
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Fitorja e së djathtës ekstreme u konfirmua zyrtarisht sot në Holandë, teksa lideri i saj Geert Wilders po lufton për të formuar...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando ka thënë se ka filluar ta injoroj Shqipen. “Kur e kam parë pas dy javë...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Shqipja ka shprehur se “do të bëjë festë nëse Blero del nga shtëpia”. Teksa bisedonte në...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.