Vip

Lola Haradinaj shfaqet atraktive nga “Suny hill”

Lola Haradinaj shfaqet atraktive nga “Suny hill”
23:15 | 05 Gusht 2022

Mbrëmë (e enjte) u bë hapja e “Sunny Hill Festival”, ku mijëra persona morën pjesë për të parë nga afër performancën e yllit shqiptar me famë botërore, Dua Lipa.

Në publik kishte edhe persona mjaftë të njohur për publikun që kanë shkuar nga afër për të ndjekur performncat e artistëve.

Në mesin e tyre ishte edhe Lola Haradinaj, e cila nga atje ka sjellë imazhe mjaftë atraktive për fansat e saj.

E veshur me pantallona dhe një bluzë të verdhë, ajo e kishte kombinuar me një stil të veçantë të flokëve dhe një grim të lehtë.

Përmes fotografive ajo dukej se e ka shijuar festivalin derisa kishte shkruar: “Në diell, ndihem si një”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj)

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera