[wp-story]

Lajme

Llapjanët kapen keq mes veti, nxjerrin sfurqit (VIDEO)

Llapjanët kapen keq mes veti, nxjerrin sfurqit (VIDEO)
20:48 | 22 Korrik 2020

Një incident ka ndodhur sot mes disa njerëzve në Bardhosh të Prishtinës.

Në mes të rrugës, shihet një veturë e ndalur prej të cilës disa persona përplasen me siç duket, fshatarë të atij fshati.

Një video e cila ka arritur në adresë të GazetaBlic tregon pamje të dhunshme nga kjo grindje.

Në duart e tyre shihen edhe mjete të forta.

Ndiqeni videon më poshtë:

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera