Kronika

Lipjan: Digjet një shtëpi, shkak kablloja e rrymës

Lipjan: Digjet një shtëpi, shkak kablloja e rrymës
09:24 | 04 Gusht 2020

Një qytetar nga Lipjani ka raportuar se gjatë ditës së djeshme si pasojë e një kablloje të rrymës është përfshirë nga zjarri shtëpia e tij.

Policia njofton se njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Rasti vazhdon të hetohet.

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera