×
 • Vip
 • Vip

  Linda Halimi zbulon “ngacmimet” që i bëhen në rrugët e Prishtinës: O shpiert a ma jep Snapin?

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  Linda Halimi ka vite prej kur nuk jeton në Kosovë.

  Së fundi ajo ka ardhur për t’i kaluar pushimet në vendin ku ka origjinën, shkruan lajmi.net.

  Gjatë pushimit të saj, është një detaj i cili i ka rënë në sy asaj.

  Fjala është për flirtimin që e bëjnë me të kalimtarët e rastit, duke i kërkuar llogarinë në SnapChat, rrjetin social i cili shquhet tek ne për flirt e biseda më private.

  ‘’O shpirt a ma jep Snapin? Jasha Prishtinë, u kënaqëm”, ka shkruar ajo në ‘Instagram’.

  KEDS njofton se këto vende do mbesin pa energji elektrike
  Nga Rubrika
  Vip03 Tetor 2023
  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj. Ndërsa merrte pjesë në...
  Vip03 Tetor 2023
  Gili, këngëtarja që i ka pushtuar zemrat e publikut prej vitesh, kohë pas kohe vjen me projekte të reja muzikore. Por, nuk...
  Vip03 Tetor 2023
  Eneda Tarifa do rikthehet në ekran në rolin e moderatores. Pas një pushimi të gjatë këngëtarja e njohur do të moderojë formatin...
  Të tjera
  Lajme03 Tetor 2023
  Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Hajrulla Çeku përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se artistja Doruntina Kastrati, kuratorja...
  Bota/Rajoni03 Tetor 2023
  Gjatë ditës së sotme, një autobus u rrëzua nga një mbikalim afër Venedikut. Autobusi raportohet se ka marrë flakë nga përplasja pranë...
  Lajme03 Tetor 2023
  Eurodeputetja holandeze Tineke Strik, ka hedhur kritika të ashpra ndaj Serbisë për sulmin terrorist në veri të Kosovës. Para deputetëve të Parlamentit...
  Kronika03 Tetor 2023
  Të shtëna me armë janë dëgjuar sonte në lagjen "Kodra e Trimave" në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave janë plagosur dy...
  Vip03 Tetor 2023
  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj. Ndërsa merrte pjesë në...
  Lajme03 Tetor 2023
  Sipas kontratës kolektive ndërmjet SBAShK-ut dhe MAShTI-t të nënshkruar në vitin 2017, mësimdhënësëve të Kosovës u takojnë shpërblime jubilare dhe shtesa të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.