×
 • Lajme
 • Front TV
 • Front TV

  Limaj mbërrin në Kuvend, pritet të takohet me Lajçakun

  FrontOnline
  17 Qershor 2020

  Lideri i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka mbërritur në Kuvendin e Kosovës, raporton Front Online.

  Lideri i Nismës pas pak pritet që të fillon takimin me të dërguarin e posaçëm të Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-serbi, Miroslav Lajçak.

  Ky takim do të mbahen ne vazhdën e takimeve që ka pasur i dërguar i BE-së me liderët e partive politike në Kosovë./Front Online

  https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/3121231721271081/UzpfSTEwMDIyNDg4Nzk5ODI2NToyODM5NjgzNzI5NTcyNDg/

  Për shkak të punimeve në rrjet në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Në Gjykatën Themelore të Prizrenit kanë arritur, nën përcjelljen e rreptë të policisë, katër të arrestuarit që dyshohen për pjesëmarrje në grabitjen...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Gjykata Komerciale e ka pezulluar edhe në rivendosje ndërtimin e Rrugës A. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Gjykatës...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Vizitën e tij në Komunën e Gjilanit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, e vazhdoi duke i përcjellë nga afër punimet...
  Të tjera
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando ka shfaqur disa herë që është një djalë punëtor dhe nuk është dembel kur duhet...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë Blerando ka pyetur Edonën se a mundet të përballet me banorët e Big Brother VIP Kosova. Ndër ta ai i përmendi...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Ganiu mbrëmë kanë debatuar me njëri-tjetrin. Blerando e pyeti se a mendon ai që...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Shqipja ka argumentuar me banorët e tjerë se “thënia ‘në kuadër të lojës’, nuk është asgjë...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Lindita i ka treguar Albës për një situatë të ‘sikletshme’ që i kishte ndodhur me Lumbardhin....
  Vip01 Dhjetor 2023
  Adri dhe Edona janë kapur me Azemin, pas kurthit që ai dhe Blerando ia thurën banorëve. Si Adri po ashtu edhe Edona,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.