×
 • Vip
 • Vip

  Leonardo DiCaprio në lidhje serioze me Vittoria Cerettin, pasi modelja italiane është bërë e dashura e tij e 18-të

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Leonardo DiCaprio thuhet se po bëhet serioz me modelen 25-vjeçare Vittoria Cerettin.

  Aktori 48-vjeçar i “Killers of the Flower Moon”, i njohur për braktisjen e të dashurave pasi mbushën 26 vjet, është parë në disa takime në SHBA dhe jashtë saj muajt e fundit, shkruan DailyMail.

  Tani një burim ka thënë se ata po njihen me njëri-tjetrin në një “nivel më të thellë”.

  Një burim i brendshëm tha për “Page Six”: “Ata kanë kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit dhe po kënaqen duke e njohur njëri-tjetrin më thellë.”

  Leo dhe Vittoria u panë për herë të parë në publik gjatë një daljeje në klub në Ibiza, Spanjë, më 9 gusht.

  Ata u panë në një video të siguruar ekskluzivisht nga “Page Six” duke u puthur dhe festuar së bashku në klubin elektrizues “Hï Ibiza” dhe disa javë më vonë u nisën për në Kaliforni

  Foto: Screenshot

  Një dëshmitar okular i tha “Page Six” se ata vunë re një ‘vibe’ mes të dyve gjatë takimit, duke shtuar: “Mënyra se si po flisnin me njëri-tjetrin… ju mund ta ndjenit energjinë.”

  Dyshja u panë gjithashtu në Mbretërinë e Bashkuar në festën e “Vogue World: London” javën e kaluar.

  Një burim i tha “Page Six”: “Leo dhe Vittoria po bisedonin dhe kërcenin së bashku gjithë natën.

  “Në pamje të parë, romanca e tyre është shumë më tepër se një njohje kalimtare.”

  Një tjetër burim i brendshëm tha se Leo e ka mbështetur Vittorian jashtë vendit ndërsa ajo ecte në pasarelat në “Javën e Modës” në Milano.

  Leo ishte për herë të fundit në një lidhje afatgjate me aktoren Camila Morrone, 26 vjeçe, por ata u ndanë në gusht 2022 pas katër vitesh së bashku.

  Më pas ai ishte i lidhur me supermodelen Gigi Hadid, 28 vjeçe, përpara Vittoria./Telegrafi/

  Curri: Atdheu dhe Xhuli ia kaluan për shpejtësi të krijimit të lidhjes, Vivien dhe Getinjos (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Shqipja iu ka thënë banorëve të rinjë se “a dëshironi të iu ndihmoi?”. Banorët e rinj e kanë bërë Shqipën që të...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Pas vizitës së Veronës, të fejuarës të Bucit, loja e Bucit dhe miqësitë e tij kanë ndryshuar. Ai teksa bisedonte me Besin,...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Banorët më të rinj të Big Brother VIP Kosova, Ardi, Mirdani dhe Miss Rosa janë mirëpritur me ngrohtësi nga banorët. E Ardi...
  Të tjera
  Vip02 Dhjetor 2023
  Banori më i ri i Big Brother VIP Kosova, Ardi dhe Buci kanë diskutuar për sjelljet e Bleros, ku disa nga deklaratat...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Ylli i ka treguar Adrit skenarin që e ka menduar me Santianën. Ai i ka thënë Adrit se “krejt këto gjëra i...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Një tërmet me magnitudë 5.7 ballë të shkallës Rihter goditi rajonin Tarapacá në Kili, njoftoi sot Qendra Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare (EMSC), transmeton FrontOnline....
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka reaguar lidhur me vrasjen e Liridona Ademajt. Ajo përmes, një postimi në profilin e saj në...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Situata mes Bucit dhe Santianës i ka habitur edhe banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova. Por banorët më afër i...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Banoret e Big Brother VIP Kosova, Linda dhe Alba kanë komentuar për ngjarjen që ndodhi mes Santianës dhe Bucit. Sipas Albës “i...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.