Kronika

Lëndohet ngasësi i motoçikletës si pasojë e aksidentit me një veturë

Lëndohet ngasësi i motoçikletës si pasojë e aksidentit me një veturë
09:49 | 16 Shtator 2020

Një person është lënduar sot si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në udhëkryqin që lidhë rrugët “Luan Haradinaj” dhe “Ukshin Hoti” në Prishtinë, të përfshira në aksident ishin një automjet dhe një motoçiklet.

Këtë e  bëri të ditur Flora Ahmeti, zëdhënëse për media në Policinë e Kosovës në Prishtinë.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i motoçikletës. Të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë Ahmeti për klankosova.tv.

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera