[wp-story]

Kronika

Lëndohet motoçiklisti pasi goditet nga vetura

Lëndohet motoçiklisti pasi goditet nga vetura
23:06 | 05 Gusht 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një veture dhe një motoçiklete në lagjen “Bregi i Diellit” në Prishtinë.

Nga kjo ndeshje ka mbetur i lënduar drejtuesi i motoçikletës konfirmon zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 21:00 ka ndodhur një aksident në mes të një motoçiklete dhe një automjeti. Lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti”, ka thënë Ahmeti për klankosova.tv.

Me këtë rast po merret njësiti i komunikacionit rrugor.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera