Bota/Rajoni

Lëkundje të lehta tërmeti në Tiranë, epiqendra në Fushë-Krujë

Lëkundje të lehta tërmeti në Tiranë, epiqendra në Fushë-Krujë
11:02 | 23 Korrik 2020

Lëkundje të të lehta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në kryeqytet. Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.1 të shkallës Rihter dhe me një thellësi zero kilometra.

Ndërkohë, EMSC raporton se epiqendra e tërmetit është regjistruar në Fushë-Krujë.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera