[wp-story]

Lajme

Lëkundje të fuqishme, qytetarët nga Mitrovica ndajnë video ku shihen lëkundjet e tërmetit

Lëkundje të fuqishme, qytetarët nga Mitrovica ndajnë video ku shihen lëkundjet e tërmetit
18:29 | 15 Janar 2020

Dy tërmete kanë goditur Kosovën para rreth gjysmë ore.

Tërmetet me shkallë të rihterit 4.3 dhe 3.8 me epiqendër në veri të Kosovës kanë lëkundur edhe Shqipërinë dhe Serbinë.

Lëkundjet kanë qenë më të ndjeshme në rajonin e Mitrovicës.

Qytetarët atje kanë publikuar video në të cilat mund të vërehen lëkundjet e forta të tërmetit.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera