[wp-story]

Vip

Ledri dhe Sara sjellin fotografi nga Dubai bashkë me të voglën e tyre

Ledri dhe Sara sjellin fotografi nga Dubai bashkë me të voglën e tyre
16:39 | 19 Prill 2021

Çifti i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha, kanë nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Si shumë fytyra të njohura publike, edhe Ledri dhe Sara kanë zgjedhur Dubain për pushime, bashkë me vajzën e tyre Poem Blu.

Lexo Edhe:

Flaka Krelani befason me transformimin e bërë në dukje

“Në pushime”, ka shkruar Vula në një postim fillimisht të publikuar ditën e djeshme gjatë nisjes nga aeroporti i Prishtinës.

Ndërsa sot çifti ndau fotografi nga Dubai.

 

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera