×
 • Ekonomi
 • Biznes

  Lansohet projekti co-branding ???????? ????&?????? ?????

  FrontOnline
  11 Shkurt 2021

  Kafja Prince dhe filxhanët, të dizajnuara me ngjyrat e identitit tënd!

  Me qëllimin për të sjellë vazhdimisht inovacion për klientët e saj, Comodita Home vazhdon me zgjerimin e asortimanit të produkteve duke lansuar projektin co-branding me Prince Caffe.

  Për të përqafuar këtë nismë gjigande, kafenë turke Prince tashmë e gjeni të ranguar edhe në raftet e dyqaneve Comodita Home dhe kanalet online të brandit. Duke u bazuar në konceptin për të përkrahur autentiken, me elemente të motiveve të veshjeve tradicionale, që prezantojnë kulturën dhe pasurinë e veçantë që kemi, projekti ka filluar zhvillimin gjatë përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

  Në historinë e shekujve të tërë, nëse përsiasim mbi thesarin e muzikës, veshjeve, ushqimit e pirjes së kafesë, mund t’a dallojmë lehtësisht, takimin tonë me ndjenjën unike që na përfaqëson. Këtë ndjenjë mund t’a takojmë edhe sot, në rutinën tonë të përditshme, teksa ndjejmë shijen e re të Prince kafes turke, të servuar në filxhanët e pikturuar me ngjyrat e identitetit tonë.

  Tashmë, të gjithë klientët mund të blejnë kafenë turke Prince Caffe 500gr. për vetëm 5.99€ bashkë me DHURATË filxhanin modern. Por kjo nuk është e vetmja. Për lansimin e këtij projekti, Comodita Home ka përgatitur një ofertë speciale, duke ju ofruar të gjithë klientëve të saj një pako ku përfshihen filxhanët e kafes 12 pjesë, kafe në paketim prej 500gr dhe një filxhan dhuratë, me zbritje për vetëm 38.99 €.

  Prince Caffe Special Edition, dallohet për aromën e gërshetuar me ngjyrë dhe shije mahnitëse. Këtë produkt, e gjeni të veshur me paketimin madhështor. Dhe padyshim, në çdo gram që ndodhet brenda paketimit, ju do të takoni vetëm kualitetin e jashtëzakonshëm!

  Ndjeje shijen e re të Prince Caffe me ngjyrat e identitetit tënd!

  Super oferta nga Sharr Travel/ Vetëm 70€ për person në Hotel VM Resort & Spa 5* në Durrës
  Nga Rubrika
  Ekonomi12 Korrik 2024
  Agjencia Statikëve të Kosovës- ASK ka ka publikuar çmimeve e konsumit. Vërehet se ka pasur një rritje për xhepin e konsumatorëve kosovarë....
  Ekonomi11 Korrik 2024
  Armend Muja, deputet i Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës, ditë më parë kishte deklaruar se gjatë tri viteve të Qeverisjes së...
  Ekonomi10 Korrik 2024
  Nga hulumtimi disamujor i Buletinit Ekonomik del se tregu i sigurimeve në Kosovë funksionon brenda një skeme të mirëmenduar ku ndahet gjithçka...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj, ka bërë të ditur se rruga nga rrethi i vogël i Arbërisë e deri te rrethi i...
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka publikuar listën e plotë të zyrtarëve që i ka takuar gjatë vizitës së saj në Washington...
  Lajme13 Korrik 2024
  Sipas World Population Review, disa vende luftojnë më shumë me divorcin se të tjerët. Këto janë të dhënat për vitin 2022 dhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara mirëpritën samitin me rastin e 75-vjetorit të themelimit të NATO-s në kohë të trazuara politike. Ndërkohë që sulmet e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Është përfshirë nga zjarri një trafo e rrymës në fshatin Sopijë në Suharekë. “Rreth orës 16:45 në fshatin Sopijë përfshihet nga zjarri...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kanë filluar pritjet e mërgimtarëve nëpër pikat kufitare për hyrë në Kosovë. Në pikëkalimin kufitar te Dheu i Bardhë, sipas Qendrës Kombëtare...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.