Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vdes një e prekur me COVID-19 në Klinikën e Mjekësisë Sportive

LAJMI I FUNDIT: Vdes një e prekur me COVID-19 në Klinikën e Mjekësisë Sportive
00:19 | 31 Korrik 2020

Sot rreth orës 19:00 ka ndërruar jetë një grua e infektuar me COVID-19 në Klinikën e Mjekësisë Sportive.

Lajmin e ka konfirmuar anesteziologu Muharrem Krasniqi në një lidhje direkte në Edicionin Special.

E ndjera ka qenë e lindur në vitin 1965 dhe ka pasur edhe sëmundje të tjera shoqëruese.

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera