Lajme

Lajçaku takohet me Kurtin në zyrat e Vetëvendosjes

Lajçaku takohet me Kurtin në zyrat e Vetëvendosjes
10:50 | 14 Tetor 2020

Emisari i BE’së, Mirosllav Lajçak është duke mbajtur një takim në zyrat e LVV’së me kreun e këtij subjekti, Albin Kurtin.

Në takimin me Lajçakun nga Vetëvendosje është edhe ish-ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia dhe deputetja Fitore Pacolli.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera