Lajme

Lajçak arrin në Qeveri, pritet nga kryeministrin Hoti

Lajçak arrin në Qeveri, pritet nga kryeministrin Hoti
16:31 | 13 Tetor 2020

I dërguari i posacëm i Bashkimit Evropian, Miroslav Lajçak posa ka mbërritur në objektin e Qeverisë së Kosovës, e ku është pritur nga i pari i ekzekutivit Avdullah Hoti, raporton Front Online.

Edhe pse tema e diskutimit nuk është bërë publike dhe nuk dihet nëse do të jetë pikërisht tema e vazhdimit të dialogut Kosovë-Serbi, Lajcak pritet ta takojë sot edhe kryeparlamentaren Vjosa Osmani, teksa nesër ai do të zhvilloje takim me presidentin Hashim Thaçi si dhe liderët partiak e institucional në vend./Front Online/

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/331154481506951

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera