Vip

Labinot Tahiri bëhet me veturë luksoze

Labinot Tahiri bëhet me veturë luksoze
17:27 | 28 Shtator 2022

Pasi pati një sezonë të ngjeshur me mbrëmje muzikore, Labinot Tahiri-Labi ka vendosur t’i bëjë vetës një dhuratë luksoze.

Përmes një postimi në Instagram, Tahiri zbuloi se është bërë me veturë të tipit “MERCEDES GLE 400d AMG LINE”.

“Iu priftë e mbara të gjithë qytetarëve me plot shëndet dhe të mirat e Zotit. 🙏🏻🖐

Labi Kosovë e Shqipërisë.”, shkroi ndër të tjerash në publikim.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera