×
 • Vip
 • Vip

  Labi për aksidentin tragjik në Bullgari: Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjarëve

  FrontOnline
  23 Nëntor 2021

  Ish-deputeti dhe këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka reaguar për rastin tragjik në Bullgari.

  “Familje të dashura, ne ndjehemi thellësisht me dhimbje shpirti sikurse ju në këto momente , për humbjen e anëtarëve tuaj ku vdiqën afro 45 persona. Ju shprehim ngushëllimet me të sinqerta nga ne dhe familjet tona! Zoti u’a letoftë dhimbjen familjarëve e shpirti i të vdekurve ndriçoftë edhe në botën tjetër..! Labinot Tahiri , Kosovë e Shqipërisë”, ka shkruar Labi.

   

   

  Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin
  Nga Rubrika
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...
  Vip12 Korrik 2024
  Edona James që nga përfundimi i “Big Brother VIP Kosova”, ku ishte finaliste, po jeton në Kosovë. Dikur jeta e saj zhvillohej...
  Vip12 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka rrëmbyer vëmendjen e fansave dhe publikut të gjerë pasi publikoi një seri fotografish të reja në...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2337 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Informacionet e pakta lidhur me sekuestrimin e pronave të kryekriminelit serb, Milan Radoiçiq në veri të vendit, po konsiderohet rrezik për ndonjë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Fituesi i zgjedhjeve në Bujanoc, Arbër Pajaziti, thotë për Front Online se janë partitë serbe ato që vendosin për kryetarin e ri të Komunës,...
  Kronika13 Korrik 2024
  Në Llapnasellë janë arrestuar pronarët e një auto-servisi dje pasi dyshohet se e kishin thyer veturën e një personi pas një mosmarrëveshjeje....
  Lajme13 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka identifikuar të dyshuarit për therjen me thikë mbrëmë në Pejë. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një person është arrestuar dje në Prishtinë për shkak se e kishte kanosur me thikë vëllanë e tij. Në raportin 24-orësh të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.