Bota/Rajoni

La 2 fëmijët në shtëpi dhe shkoi në market, eliminohet nëna 26 vjeçare

La 2 fëmijët në shtëpi dhe shkoi në market, eliminohet nëna 26 vjeçare
13:21 | 04 Nëntor 2019

Një nënë e re 36-vjeçare është vrarë në Britani, pasi kishte dalë për një pije jashtë shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur në orën 2, pas mesnate mëngjesin e së dielës, dhe sipas policisë ajo ka humbur jetën gjatë një “grindje”.

Një i ri ka rënë në pranga për rastin, pasi dyshohet për vrasjen e 26-vjeçares”>26-vjeçares Levi Ogden, e cila ishte nënë e dy fëmijëve.

Sakaq një shoqatë bamirësie ka nisur grumbullimin e parave për funeralin e saj, dhe më pas do të vendoset dhe për personin që do të kujdeset për dy fëmijët e saj të mitur./Front Online/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera