×
 • Sport
 • Sport

  Ky pritet të jetë trajneri i ri i Milot Rashicës te Norwich City

  FrontOnline
  13 Nëntor 2021

  Norwich City e ka nisur këtë edicion në Premierligën angleze në mënyrën më të keqe të mundshme.

  Pas 11 xhirove, skuadra angleze zë vendin e fundit me vetëm pesë pikë – një fitore dhe dy barazime, shkruan FrontOnline.

  Falë formës së dobët, trajneri Daniel Farke u shkarkua ditë më parë, derisa tashmë klubi ka gjetur trajnerin e ri.

  What Dean Smith did after being sacked by Aston Villa - Birmingham Live

  Raportohet se vendin e Farke do ta zë Dean Smith, trajneri që ditë më parë u largua nga Aston Villa.

  Kujtojmë se në Norwich City sivjet aktivizohet ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili nuk ka lënë ndonjë gjurmë deri më tani./FrontOnline/

  KEDS njofton se këto vende do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Sport20 Korrik 2024
  Skuadra e Juventusit është nisur për në Gjermani ku do të përgatitet për sezonin e ri 2024/25. Në listën e trajnerit Thiago...
  Sport20 Korrik 2024
  Në ceremoninë e hapjes, Nora dhe vëllai i saj, Akil Gjakova, do të mbajnë flamurin e vendit të tyre, të dorëzuar nga...
  Sport20 Korrik 2024
  Trajneri i Atalantas, Gian Piero Gasperini, shprehet i emocionuar për sfidën ndaj Real Madridit në Superkupën e Evropës, e cila do të...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.