[wp-story]

Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Ky është parashikimi i motit për nesër
23:26 | 21 Tetor 2020

Instituti Hidrometeorologjik i vendit njofton se nesër në mëngjes në ultësira parashikohet mjegull e radiacionit, ndërsa gjatë ditës do të ketë rreze dielli dhe vranësira të pakta të cilat do ti takojnë kryesisht nivelit të ulët të troposferës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 -2 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi i veriperëndimit.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera